Puka Vallavalitsus lõpetas oma tegevuse ametiasutusena 31.12.2017 seisuga

Puka Vallavalitsus ja Sangaste Vallavalitsus lõpetasid oma tegevuse ametiasutustena 31.detsembril 2017. Otepää valla ametiasutusena jätkab tegevust alates 1.jaanuarist 2017 Otepää Vallavalitsus uue struktuuriga.

Vallavalitsuse struktuuri kuulub seitse teenistust – arendusteenistus, ehitusteenistus, finantsteenistus, haridus- kultuuri- ja sporditeenistus, majandusteenistus, planeerimisteenistus, sotsiaalteenistus ja vallakantselei, lisaks on vallavanema otsealluvuses abivallavanema ametikoht. Kokku on teenistuskohti 59, nendest 19 ametikohta ja 40 töökohta. Töökohad täidetakse olemasolevate teenistujate üleviimise, sisekonkursi või avaliku konkursi teel.

Puka ja Sangaste valdadesse jäävad alles teenuskeskused. Teenuskeskus tuleb ka Nõuni piirkonda. Teenuskeskused on avatud jaanuaris endistes vallamajade ruumides tööpäeviti ja seal saab esitada vajalikke avaldusi ja dokumente. Kohapeale jäävad ka sotsiaaltöötajad. Täpsem info järgmises jaanuarikuu Otepää Teatajas.

Seoses sellega Puka valla kodulehte enam ei uuendata. Infot saab Otepää valla kodulehelt www.otepaa.ee