Talvine perepäev kutsub kõiki lustima

Pühapäeval, 10.detsembril, toimub Otepää Keskväljakul talvine perepäev.

MTÜ Otepää Kinnaspunkti eestvedamisel toimuv perepäev algab kell 12.00

Päevakavas on mitmesugused õpitoad, erinevad mängud kogu perele ja põnevad õpitoad. Sangaste Linnas õpetab, kuidas helvestest erinevaid toitusid valmistada.

„Läbi kogu päeva toimetavad ringi päkapikud, päkapikumajas on avatud Jõuluvana postkontor," ütles Vello Iir MTÜ-st Kinnaspunkt.

Pakutakse sooja teed ja kartuliputru, esineb ansambel „Minikuppel" ja KeSA-Line Sangastest, tantsurühm Pääsusilmad Nõunist, päkapikud Pukast, külalised sõprusvallast Vihtist. Toimub viktoriin.

Seoses üritusega on Otepää Keskväljaku vana teenindusmaja esine suletud kell 8.00 – 17.00.

Korraldab: MTÜ Otepää Kinnaspunkt. Toetab: Otepää vald,  Eesti Kultuurkapital, Ecooil, Kaitseliit, Sangaste Linnas, Otepää Avatud Noortekeskus. Lisainfo: Vello Iir 505 4549