Puka noortekeskusesse otsitakse noorsootöötajat 0,75

Kui tunned, et Sind teeb õnnelikuks noortega tegelemine. Sul on tahe ja soov muuta noorte igapäeva elu huvitavamaks ja sisukamaks, siis oled Sina just see, keda me otsime!

Noorsootöötaja ülesandeks on vahetu töö noortega ja noortegruppidega. Noorte arendamine ja nende arenguks sobivate tingimuste loomine. Noorte vahetu kaasamine erinevate tegevuste kavandamisse ja koostööle suunamine. Lisaks on noorsootöötaja võtmetegevuseks noortega usaldusliku suhte loomine ja hoidmine ning noorte omaalgatuse ja vastutuse arendamine. Oluliseks tööülesandeks on võrgustikutöös osalemine.

Ootame Sind, kui:

• Omad soovi töötada noortega;
  • Omad kõrgharidust (või keskeri haridust) eelistatult noorsootöö või pedagoogika erialal. Oodatud on aga kandideerima ka sotsiaaltöö, rekreatsiooni, psühholoogia või kultuuri erialal õppinu. Vastav haridus võib olla ka omandamisel;
  • Sul on valmisolek töötada paindliku töögraafiku alusel Omad väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
  • Omad head arvuti kasutamise oskust (Word, Excel) ning teadmised sotsiaalmeediast.

Olulised isiksuseomadused on:

• Hea suhtlemisoskus
  • Tolerantsus
  • Loovus ja algatusvõime
  • Tasakaalukus ja pingetaluvus
  • Järjekindlus ja vastutustundlikkus
  • Juhendamisoskus ja aja planeerimise võime

Hea on, kui Sul on veel:

• Eelnev töökogemus noorsootöö valdkonnas
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Projektijuhtimise ja kirjutamise kogemus ja oskus

Pakume Sulle:

• Meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
  • Stabiilset palka
  • Erialaseid täiendkoolitusi
  • Eneseteostuse võimalusi
  • Uusi väljakutseid

Töö asukoht: Kooli 3, Puka alevik

Küsimuste korral helista 7669419 või 53419003 (lastekaitse spetsialist).

Kandideerimisel esitada sooviavaldus koos alljärgnevate dokumentidega hiljemalt 13.oktoobriks, kas e-posti teel vallavalitsus@puka.ee või aadressile Kooli tn 6, Puka alevik, Puka vald, 67217, Valgamaa:

• CV koos motivatsioonikirjaga
  • Haridust tõendavate dokumentide koopiad
  • Kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid