« Tagasi

Puka valla kergejõustikuvõistluse tulemused

Puka valla lahtised kergejõustikuvõistlused

27. august 2017. Puka staadion

 

TÜDRUKUD kuni 8. A (2009.a. ja hiljem s.)

            60 m jooks

1.       Elisabet Härm              11,6

2.       Sigrid Kattel                12,0

3.       Meribel Kuus              12,4

4.       Sofija Karavaškina       12,8

5.       Kaisa Padar                 13,8

6.       Melissa Martinson       14,4

7.       Mari-Liis Vaiksoo       14,6

KAUGUSHÜPE

1.      Sigrid Kattel               2.78

2.      Elisabet Härm              2.63

3.      Sofija Karavaškina       2.51

4.      Meribel Kuus              2.37

5.      Mari-Liis Vaiksoo       2.10

6.      Mirtel Kuus                 2.05

7.      Kaisa Padar                 2.01

8.      Melissa Martinson       1.74

9.      Emili Kasepuu             1.49

PALLIVISE

1.      Elisabet Härm              13.82

2.      Mirtel Kuus                 10.18

3.      Kaisa Padar                 10.15

4.      Sofija Karavaškina       8.55

5.      Meribel Kuus              8.25

6.      Melissa Martinson       8.23

7.      Mari-Liis Vaiksoo       6.70

8.      Emili Kasepuu             3.28

POISID kuni 8 a. (2009.a. ja hiljem s.)

      60 m jooks

1.      Andreas Looskari       10,6

2.      Rainer Juus                 10,8

3.      Rainer Prii                  11,6

4.      Jarmo Kõvask            11,7

5.      Raimond Elias            12,1

6.      Andre Looskari          12,4

7.      Kert Kasepuu             13,0

8.      Lauri Kahr                  20.6

KAUGUSHÜPE

1.       Andreas Looskari        3.15

2.       Jarmo Kõvask              2.97

3.       Rainer Juus                 2.90

4.       Raimond Elias             2.84

5.       Rainer Prii                   2.43

6.       Andre Looskari            2.42

7.       Kert Kaepuu                2.20

8.       Karl-Markus Laas        1.69

 

 

PALLIVISE

1.      Andreas Looskari       28.58

2.      Rainer Juus                 25.34

3.      Karl.Markus Laas       22.31

4.      Jarmo Kõvask            21.85

5.      Andre Looskari          21.12

6.      Rainer Prii                  20.29

7.      Raimond Elias            12.67

8.      Roland Juus                12.34

9.      Kert Kasepuu             10.05

 

     TÜDRUKUD  9.- 12. Aastased (2005.- 2008.a.s.)

60 m JOOKS

  1. Käroli Kõvask             9,8
  2. Annabel Kaas              10,3
  3. Signe Kuus                  10,4
  4. Gerda Afanasjeva        10,5

5.       Elisabeth Uibo             10,6

5.   Käroli Padar                 10,6

       7.  Keiri Rebane               11,4

  1. Kreete Kasepuu           11,5
  2. Laura Leppikus            11,7
  3. Eve-Liis Pikker            11,8
  4. Eeva Kattai                  12,1

KAUGUSHÜPE

1.       Käroli Padar                3.57

2.       Käroli Kõvask             3.50

3.       Elisabeth Uibo             3.40

4.       Gerda Afanasjeva        3.29

5.       Signe Kuus                  3.27

6.       Annabel Kaas              3.19

7.       Eve-Liis Pikker            2.62

8.       Greete Kasepuu           2.26

9.       Eeva Kattai                  2.24

10.   Laura Leppikus            1.90

PALLIVISE

1.       Gerda Afanasjeva        38.03 

2.       Annabel Kaas              32.40

3.       Signe Kuus                  30.92

4.       Elisabeth Uibo             29.76

5.       Greete Kasepuuˇ          19.69

6.       Käroli Padar                18.86

7.       Laura Leppikus            15.13

8.        Keiri Rebane              14.52

9.       Eeva Kattai                  12.87

 

POISID 9. – 12.a. (2005. – 2008.a.s.)

60 m JOOKS

1.       Roman Danin                    9,4

2.       Karl Kattel                        10,2

3.       Karlis Padar                      10,6

4.       Romet Possul                    11,2

5.       Henri Juus                         11,3

6.       Gerdo Kaur Martinson       12,3

KAUGUSHÜPE  

  1.  Roman Daniel            3.72
  2. Karl Kattel                   3.41
  3.  Romet Possul             2.94
  4. Karlis Padar                 2.68
  5. Henri Juus                   2.52
  6. Andero Ojamets          2.45
  7. Gerdo Kaur Martinson 2.27

 PALLIVISE

  1. Karl Kattel                   40.13
  2. Roman Danin              37.28
  3. Karlis Padar                 33.57
  4. Romet Possul              31.40
  5. Andero Ojamets          24.70
  6. Gerdo Kaur Martinson 16.37
  7. Henri Juus                   16.03

TÜDRUKUD         13. – 15.a. (2002. – 2004.a.s.)

100 m JOOKS

1.       Kadi Kertu Elias         14,0

2.       Carmen Rääk              14,3

3.       Kaia Taba                   14,5

4.       Kertu Taldrik              15,1

800 m JOOKS

1.       Carmen Rääk               2.50,0

2.       Käroli Kõvask             3.21,5

KAUGUSHÜPE

1.      Kaia Taba                   4.60

2.      Carmen Rääk             4.57

3.      Kadi Kertu Elias         4.50

4.       Anna Liisa Kattai       4.20

KUULITÕUGE    (3 kg)  

  1. Anna Liisa Kattai         8.50
  2. Kaia Taba                    8.21
  3. Kertu Taldrik               7.86

ODAVISE (400gr.)

  1.  Kertu Taldrik              29.69
  2. Carmen Rääk               23.98
  3. Annabel Kaas              22.16

POISID 13. – 15.a. (2002. – 2004.a.s.)

100m JOOKS

  1. Taivo Kõvask              13,9
  2. Oliver Liske                 14,3
  3. Rasmus Prii                 15,7
  4. Markko Gerassimov     16,1

1500 m jooks

1.       Taivo Kõvask              5.35,4

2.        Markko Gerassimov    5.36,6

3.        Rasmus Prii                7.11,4

KAUGUSHÜPE

  1. Oliver Liske                 4.64
  2. Taivo Kõvask              4.31
  3. Rasmus Prii                 3.62
  4. Markko Gerassimov     3.34

 

KUULITÕUGE (4 kg)

  1.   Taivo Kõvask            9.97

ODAVISE (500gr.)

  1. Taivo Kõvask              28.39

 NEIUD 16. – 18.a. (1999. – 2001.a.s.)

100 m JOOKS

1.       Meriliis Kukk              15,6

2.        Merili Kõvask            15,9

800 JOOKS

1.        Meriliis Kukk             3.08,8

2.        Merili Kõvask            3.35,1

KAUGUSHÜPE

1.       Merili Kõvask              3.69

2.       Meriliis Kukk              3.53

KUULITÕGE (3 kg.)

  1. Merili Kõvask              7.89
  2. Meriliis Kukk              6.69

ODAVISE (500gr.)

  1. Merili Kõvask              23.43
  2. Meriliis Kukk              13.77

      NOORMEHED 16. – 18.a. (1999. – 2001.a.s.)

KAUGUSHÜPE

  1. Jürgen Palmi                4.37

KUULITÕUGE (5kg)

  1. Jürgen Palmi                8.22

       KETTAHEIDE (1,5kg.)

1.       Jürgen Palmi               18.10

NAISED 19. – 34.a. (1983. – 1998.a.s.)

100 m JOOKS

  1. Triin Kahr                   15,7
  2. Katrin Kurvits             17,7
  3. Tiina Padar                  18,4

800 m JOOKS

  1. Katrin Kurvits              3.23,8

KAUGUSHÜPE

  1. Marcella Liiv               4.71
  2. Triin Kahr                   4.00
  3. Sirli Pikker                  3.93
  4. Triin Padar                  3.35

KUULITÕUGE (4,0 kg)

  1. Marcella Liiv               10.25
  2. Tiina Padar                  7.30
  3. Triin Kahr                   6.91

KETTAHEIDE (1,0 kg)

1.      Marcella Liiv              24.86

ODAVISE (600gr.)

  1. Marcella Liiv               40.73
  2. Triin Kahr                   20.24
  3. Tiina Padar                  13.30

MEHED 19. – 39.a. (1978. – 1998.a.s.)

100m JOOKS

1.       Raul Liebenau              14,1

2.       Veiko Vaiksoo             14,5

1500 m JOOKS

  1. Raul Liebenau             5.36,3

 

KAUGUSHÜPE

1.       Raul Liebenau             4.37

2.       Veiko Vaiksoo             4.25

KUULITÕUGE (7,2kg)

1.       Marjo Pinka                 10.89

2.       Antti Ojamets              9.11

3.       Veiko Vaiksoo             8.91

KETTAHEIDE (2,0kg)

1.      Maario Pinka              36.62

2.      Antti Ojamets             29.08

ODAVISE (800gr.)

  1. Mario Pinka                 47.63
  2. Ingemar Liigand          41.47
  3. Antti Ojamets              38.51
  4. Veiko Vaiksoo             32.85

NAISED 35+ (1982.a. ja varem s.)

100 m JOOKS

1.       Diana Prii                    17,8

2.       Kaire Elias                   18,4

3.       Reet Pulk                     22,6

800 m JOOKS                             

1.       Diana Prii                    3.22,6

       KAUGUSHÜPE

  1. Aive Vonk                  4.32
  2. Kaire Elias                   3.32
  3. Diana Prii                    3.21

KUULITÕUGE (4,0kg)

1.       Aive Vonk                 9.14

2.       Kristi Nagla                8.58

3.       Kaire Elias                  8.12

4.       Reet Pulk                    5.04

KETTAHEIDE (1,0 kg)

  1. Kristi Nagla                 26.61
  2. Aive Vonk                  25.37
  3. Kaire Elias                   19.81

ODAVISE (600gr.)

1.      Aive Vonk                  31.80

2.      Kristi Nagla                30.64

3.      Reet Pulk                    10.80

MEHED 40+ ( 1977.a. ja varem s.)         

100 m  JOOKS

1.    Andres Kaas                13,4

2.    Roman Kattai              14,65

1500 m JOOKS

  1. Marek Luts                  4.57,9
  2. Roman Kattai              5.42,6

KAUGUSHÜPE

  1. Andrus Looskari          5.33
  2. Andres Kaas                4.73
  3. Mati Raudsepp            4.43
  4. Roman Kattai              4.42

 

 

KUULITÕUGE (7,2kg)

  1. Andrus Looskari          12.08
  2. Mati Raudsepp            10.05
  3. Ain Juurikas                9.53
  4. Allan Teder                 9.40
  5. Roman Kattai              7.35

KETTAHEIDE (2,0kg)

  1. Andrus Looskari          30.87
  2. Ain Juurikas                29.97
  3.  Allan Teder                24.64
  4. Mati Raudsepp            24.66

ODAVISE (800gr.)

  1.  Andrus Looskari         37.26
  2. Andres Kaas                34.64
  3.  Allan Teder                32.00
  4. Roman Kattai              29.49

 

Peakohtunik:  Rein Leppik

Peasekretär. Anita Kallis