« Tagasi

Puka vald 46ndatel Võrtsjärve Suvemängudel

Puka vald  46ndatel Võrtsjärve Suvemängudel 4. juunil 2017

Pendelteatejooks 4.koht

Liisbeth Teder, Romet Possul, Elin Hainsalu, Jasper Petter, Marge Anette Koort, Mihkel Trees, Aili Popp, Henri Härm, Kaire Elias, Margus Purlau, Ene Aigro, Tõnu Ainsoo 

Laste Minijalgpall  III koht

Elin Hainsalu, Romet Possul, Kenert Nõmme, Rainer Prii, Rauno Prii, Andre Looskari, Andreas Looskari, Martha Trees ja Jasper Petter 

Täispuhutav takistusriba 4.koht    

Romet Possul, Kenert Nõmme, Rainer Prii, Rauno Prii, Andreas Looskari,Liisbeth Teder

Discgolf 5.koht

Hendrik Mekk, Mihkel Uffert, Risto-Mikk Jürgenson, Pärt Kuvvas

Vallajuhtide mitmevõistlus 4.-5. Koht

Andrus Looskari, Silver Laks

Paariskanuusõit III koht Aili Popp, Margus Purlau

Petank 6.koht Silvi Ainsoo, Tõnu Ainsoo, Silver Laks


Võrkpall II koht Ruth Ivan, Monika Sild, Anniki Jaama, Kristjan Kosemäe,Sten-Priit Hunt, Kert Kärner

Sangpommisport –Rebimine

Naised- Kaire Elias I koht, Aili Popp II koht

Mehed - Roman Kattai III koht, Venno Uffert 5.koht, Jaanus Hiiemäe 7.koht

Mälumäng I koht - Tõnis Mark, Eerik Müts, Agur Ostrak. Tõnis Leosk              

Kergejõustik

Noormehed

Taavi Eistre 100 m jooks I; kaugushüpe II

Mihkel Trees 100 m jooks 6.; kaugushüpe 7.; 1500 m jooks II

Henri Härm kaugushüpe 4.; 1500 m jooks I

Venno Uffert 1500 m jooks 4.

Meesveteranid I (1968-1977)

Andrus Looskari 100 m jooks 4.; kuulitõuge II; kaugushüpe I;

Margus Purlau 100 m jooks 5.; kuulitõuge 6.;

Jaanus Hiiemäe kuultiõuge I

Margus Trees 1500 m jooks III

Meesveteranid II 1967+                  

Tõnu Ainsoo 60 m jooks I; kuulitõuge III; kaugushüpe II

Kalmer Elias 60 m jooks II; kuulitõuge 5.; kaugushüpe I;

Naised

Aili Popp 100 m jooks II; kuulitõuge I

Naisveteranid I

Maia Looskari 100 m jooks III; kuulitõuge I; kaugushüpe I; 800 m jooks I

Kristi Nagla kuulitõuge II;

Kaire Elias kuulitõuge III; kaugushüpe II

Naisveteranid II

Ene Aigro 1500 m jooks II; kuulitõuge 10.